21. mai. 2019

Vi søker trener

KTK søker etter en ansvarsfull, målrettet og engasjert tennistrener med gode samarbeidsevner.Du vil samarbeide tett med klubbens hovedtrener/sportslig leder, samt med øvrige trenere, et engasjert styre og klubbens mange frivillige.

Stillingsprosenten kan tilpasses i forhold til den rette kandidatens ønsker og kvalifikasjoner, men vi ønsker minimum 50 % stillingsprosent. (Klubben søker også en administrativ leder i 50 % stilling, så en kombinert heltidsstilling som administrativ leder og trener kan også være aktuelt.)

Arbeidsoppgaver:

  • Trene barn og voksne på alle nivåer fra rød til gul ball.
  • Faste gruppetreninger sammen med andre trenere.
  • Privattimer og cardiogrupper mv.
  • Ansvar for gjennomføring av turneringer, tennisskoler mv.

Ønskede personlige egenskaper og kvalifikasjoner:

  • Minimum ITF nivå 1 eller tilsvarende.
  • Fleksibel i forhold til arbeidstid. Faste kurs foregår primært på kveldstid. Noe helgejobbing må også påregnes.
  • Engasjert, utadvendt og ansvarsfull.

Det er ønskelig med tiltredelse senest medio august 2019. Konkurransedyktig lønn etter avtale.

Søknad med CV sendes til leder av klubbens sportsutvalg Svein Jonassen pr. e-post til svein.jonassen@online.no. Intervjuer avtales fortløpende med aktuelle kandidater.
Alle søknader vil bli behandlet strengt konfidensielt.

For spørsmål til stillingen vennligst kontakt Svein Jonassen (svein.jonassen@online.no / 917 93 317), styrets leder Øistein Wirak (wirak76@start.no / 907 62 475) eller sportslig leder Mario Sarić(trener@ktk.no).

Samarbeidspartnere